Także Twoja skóra domaga się nawilżania!

Także Twoja skóra domaga się nawilżania!

Przywrócenie optymalnego nawilżenia skóry dla zachowania jej jędrności i pełnego komfortu. StylAge Hydro zapewnia wyjątkowo efektywną mezoterapię dzięki połączeniu niesieciowanego kwasu hialuronowego i antyoksydantu (manitol), który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zmniejsza ryzyko powstania siniaków i obrzęku w trakcie zabiegu. Skóra odzyskuje optymalny stopień nawilżenia, jest gładsza i jędrniejsza w dotyku. Standardowy protokół dla terapii StylAge Hydro to cztery zabiegi w odstępach jednego tygodnia. Produkt może być aplikowany techniką nappage, jak również depozytowo.

Mezoterapia o przedłużonym działaniu
Stylage Hydro Max to sieciowany kwas hialuronowy (12,5 mg/g) z sorbitolem, który nie tylko działa jak zmiatacz wolnych rodników ale zwiększa również poziom nawilżenia skóry. Dzięki takiemu połączeniu substancji czynnych uzyskujemy Produkt, który nie tylko nawilża, ale również na długo odnawia strukturę skóry właściwej. Ponadto optymalna plastyczność produktu zapewnie łatwe podanie i komfort pacjenta w trakcie i po zabiegu.

Hydro max to produkt dla natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia, który przywraca skórze świeżość, gładkość i uczucie komfortu.

Lista gabinetów w której możesz zrobić zabieg dostępny na www.stylage.pl