Regeneris: Tak krwawej rewolucji w medycynie estetycznej jeszcze nie było!

Regeneris: Tak krwawej rewolucji w medycynie estetycznej jeszcze nie było!

Tak krwawej rewolucji w medycynie estetycznej jeszcze nie było. Jedna strzykawka krwi odmładza Twoją skór o kilka lat.

 

Regeneris, jedno z największych odkryć medycyny estetycznej, to nowatorskie rozwiązanie w walce z upływającym czasem. Innowacyjność Regeneris polega na podawaniu do skóry osocza bogatopłytkowego.

 Terapia osoczem bogatopłytkowym Regeneris, zawiera komórki oraz czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji. Osocze jest uzyskiwane z pobranej krwi pacjenta – metoda jest zatem całkowicie bezpieczna i nie powoduje reakcji alergicznych.

Zabieg Regeneris działa inaczej niż wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej. Nie wypełnia ani nie paraliżuje mięśni. W przypadku terapii Regeneris pobudzamy komórki własnego organizmu do samodzielnej regeneracji. Dajemy komórkom sygnał do odnowy i rewitalizacji. Technologia oparta o Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z naszym ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Terapia Regeneris jest przełomowym sposobem na regeneracje komórek organizmu, ponieważ wykorzystuje materiał własny pacjenta, który zawiera wszystko , czego skóra potrzebuje do odnowy, a którego składu nie można odtworzyć w żadnym laboratorium. Sam zabieg jest dosyć szybki i nie wymaga od pacjenta długotrwałej rekonwalescencji. W pierwszej kolejności pobierana jest krew pacjenta (od 8 do 24 ml), następnie probówkę umieszcza się w specjalnej wirówce. W ciągu zaledwie kilku minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi, które mają najwięcej czynników wzrostu.  Po dodaniu specjalnego, opatentowanego aktywatora czynników wzrostu, uzyskujemy produkt, który stanowi podstawę wykonania zabiegu.

Terapia Regeneris przeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty. Zabieg przywraca skórze: młodość i witalność, poprawia gęstość i napięcie skóry, odżywia ją i regeneruje, a także poprawia jej fakturę i koloryt. Podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawa wyglądu takich miejsc, jak: policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie), usta, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt, dłonie, wypełnianie blizn po trądziku, czy tak bardzo dokuczliwe łysienie typu męskiego.

Lista rekomendowanych gabinetów Regeneris dostępna na www.regeneris.pl