Woman looking up, head on hand, portrait

Przywróć kontur twarzy – cofnij czas

Objawy starzenia się wynikają nie tylko ze zmian zachodzących w skórze. Z czasem zmienia się objętość twarzy. Tłuszcz przemieszcza się w dół, powodując obwisanie i zapadanie się skóry, zmieniając przy tym owal twarzy. Ponadto, niezależnie od fizjologii, ilość tłuszczu zmniejsza się nie tylko z wiekiem, ale także pod wpływem innych czynników, takich jak dieta i duży utrata wagi.  Wówczas nasza twarz  „twardnieje”, znika miękkie zaokrąglenie policzków, kontury zanikają, a w okolicach skroni oraz oczu pojawiają się nieestetyczne zapadnięcia.

XL i XXL – kwas hialuronowy do walki z utratą naturalnej objętości

Uzupełnienie ubytków tkanki podskórnej twarzy jest możliwe dzięki liftingowi wolumetrycznemu. Zabieg polega na podaniu głęboko, w tkankę podskórną, kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości.  W walce z tak wymagającymi problemami, idealnie służy francuski kwas hialuronowy StylAge XL oraz XXL.

StylAge XL i XXL jest połączeniem najwyższej jakości, usieciowanego kwasu hialuronowego i naturalnego antyoksydantu – mannitolu, dzięki czemu efekt korekcji wolumetrycznej jest bardzo naturalny. Dodatkowo mannitol do minimum redukuje powstawanie siniaków i obrzęków w trakcie zabiegu.

StylAge XL i XXL przywraca naturalną objętość okolic skroni, środkowej części policzków, doliny łez (bruzdy pod oczami), bruzd nosowo-wargowych i bruzd poniżej kącików ust. 

Modelowanie twarzy, poza przywróceniem właściwych proporcji, daje także efekt liftingu, czyli uniesienia np. kącików ust i wiszących policzków, a także zmiękczenia wyostrzonych z wiekiem rysów. Efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się przez minimum od 12 do 18 miesięcy.