Niech Twoje zmysłowe usta mówią za Ciebie

Niech Twoje zmysłowe usta mówią za Ciebie

Usta zbyt wąskie – z dysproporcją miedzy dolną, a górną wargą, przesuszające się, pękające czy z opadającymi kącikami – to główne problemy na które najczęściej skarżą się kobiety. Jak im zaradzić zachowując przy tym naturalny wygląd bez tzw. efektu „kaczych ust”?

Powiększanie, odmładzanie? naturalnie!

Niestety usta także się starzeją.  Z czasem tracą jędrność, odwadniają się, wysuszają, rozmywa się ich kontur. Z wiekiem ilość naturalnego kwasu hialuronowego w skórze, a także w ustach, ulega zmniejszeniu. Za pomocą zabiegu modelowania i powiększania ust, francuskim kwasem hialuronowym StylAge Lips, można wyrównać ich symetrię, podkreślić łuki kupidyna, podnieść opadające kąciki, odbudować czerwień czy wzmocnić kontur zachowując jednocześnie piękny naturalny wygląd.

Nawilżone, zmysłowe usta?

Jesień i zima to bardzo trudny czas szczególnie dla wrażliwych i delikatnych ust. Ulegają łatwo przesuszeniu, stają się spierzchnięte, popękane. W przypadku tych problemów, także idealnie sprawdzi się francuski kwas hialuronowy StylAge Lips.
Dzięki właściwościom silnie nawilżającym (1 cząsteczka tego kwasu hialuronowego wiąże 500 cząsteczek wody), usta staną się naturalnie nawilżone, przez co stają się pełniejsze i bardziej zmysłowe, zachowując przy tym naturalny efekt.

Jak długo utrzymuje się rezultat?

Zawarty w preparacie StylAge Lips, kwas hialuronowy najwyższej jakości, dzięki dodatkowej zawartości naturalnego przeciwutleniacza – mannitolu, zapewnia bardzo naturalny i długotrwały efekt korekcji, utrzymując się 9-12 miesięcy. Zabieg można wykonać, w czasie krótszym niż przerwa na kawę i jest on w pełni bezbolesny przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Dla pacjentek o bardzo niskim progu bólu polecany jest preparat StylAge Lips Lido, który dodatkowo zawiera substancję znieczulającą – lidokainę

Jeśli chcesz poznać opinię kobiet, które poddały się zabiegowi pielęgnacji ust  i mieć możliwości wykonania zabiegu powiększania, nawilżania lub modelowania ust już za 676zł francuskim preparatem StylAge Lips – odwiedź stronę www.pierwszeusta.pl