Na pomoc intymnym problemom

Na pomoc intymnym problemom

Dzięki nowoczesnym zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej w szybki sposób można poprawić wygląd okolic intymnych oraz komfort życia.

Ginekologia estetyczna to jedna z najprężniej rozwijających się dziedzin medycyny estetycznej. Zabiegi tego typu przeznaczone są dla kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu bądź funkcjonalności swoich narządów intymnych.

W strefie intymnej zauważalne są również oznaki upływającego czasu – z wiekiem ubywa tanki podskórnej, słabną włókna kolagenowe i elastynowe, czego konsekwencją może być utrata jędrności okolic intymnych, a co za tym idzie duży dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu.

Na szczęście większość tych problemów rozwiązują nowoczesne zabiegi. do dyspozycji mamy te z użyciem laserów i wypełniaczy.

Zabiegi te sprawiają, że strefy intymne nie tylko wyglądają młodziej, ale również odzyskują swoje funkcje. Zwiększają też satysfakcje z seksu.

Za pomocą kwasu hialuronowego można dodać objętości zbyt małym wargom sromowym oraz nadać im bardziej pożądany kształt – dzięki czemu mogą spełniać swoją funkcję. Najczęściej wykorzystuje się w tym celu francuski preparat Desirial Plus. Na rynku dostępny jest również preparat Desirial, rewitalizuje je i poprawia ich nawilżenie.

Kwas hialuronowy zawarty w obu preparatach różni się technologią produkcji i sieciowaniem od tego jaki używany jest do zabiegów na okolice twarzy. Ma on odpowiednie właściwości – przede wszystkim jest on tak skonstruowany, aby nie przemieszczał się pod wpływem nacisku (np. podczas siedzenia, uprawiania seksu czy uprawiania sportu).
 

Sam zabieg jest dosyć prosty i nie wymaga specjalnego przygotowania się czy wykonania dodatkowych badań. Okolice intymne są bardzo unerwione, dlatego dla komfortu pacjenta zostają one wcześniej miejscowo znieczulone.

Kwas podawany jest za pomocą miękkich igieł – tzw. kaniul, dzięki czemu jest on nie tylko precyzyjnie podany, ale również nie rozrywa tkanek wewnętrznych dzięki czemu nie pojawiają się siniaki po zabiegu.

Zabieg polecany jest szczególnie kobietom, które cierpią z powodu zaniku warg sromowych większych, przez co odsłaniają wargi sromowe mniejsze co prowadzi do bolesnych otarć i infekcji. Zabieg zalecany jest również kobietom, które skarżą się na suchość sromu, co bardzo utrudnia codzienne funkcjonowanie.

Więcej na temat produktu Desierial i Desirial Plus, znajdziesz na www.desirial.pl

„Uroda” 9/2013