Regeneris – Młodość masz we krwi!

Regeneris – Młodość masz we krwi!

A gdybyś w sobie nosiła tajemnice piękna? Gdyby w Twoich żyłach  płynął eliksir młodego wyglądu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

REGENERIS to program polegający na tworzeniu osocza bogato  płytkowego z Twojej własnej krwi. REGENERIS dzięki zawartości komórek  macierzystych i własnym czynnikom wzrostu powoduje regenerację komórek  Twojej skóry. Dzięki temu Twoja skóra będzie wygładzona, elastyczna i  jedwabista! Stanie się jędrna, naturalnie napięta i będzie miała  jednolity kolor.

Osocze bogatopłytkowe uzyskiwane jest z krwi pacjenta po krótkiej  obróbce. Substancja od wielu lat stosowana jest z powodzeniem w  chirurgii, stomatologii i ortopedii. Z efektów zabiegu mogą się cieszyć  pacjenci najlepszych klinik na całym świecie.

REGENERIS można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej  techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu  skóry. Jeden z zestawów zawiera również specjalną maskę komórkową, która  znajduje zastosowanie w regeneracji skóry twarzy po zabiegach medycyny  estetycznej.

 

W jakich przypadkach rekomendujemy zastosowanie REGENERIS:

  • wypełnianie kurzych łapek w okolicach oczu, zmarszczek w okolicy  ust, na podbródku i czole – REGENERIS pobudza w tych miejscach procesy  regeneracji tkanek;
  • korekcja objętości policzków;
  • wypełnienie zmarszczek na dekolcie i dłoniach;
  • złagodzenie skutków trądziku – wypełnianie blizn, regeneracja  skóry;
  • usuwanie skutków łysienia typu męskiego

 

REGENERIS wspomaga proces angiogenezy – tworzenia nowych naczyń  krwionośnych, aktywuje komórki macierzyste, i pobudza nasz organizm do  tworzenia nowego kolagenu, który ma kluczowe znaczenie dla zdrowego  wyglądu skóry.

Lista gabinetów, która wykonuje ten zabieg dostępna na www.regeneris.pl