Misja Usta: całuśne, pełne, piękne!

Misja Usta: całuśne, pełne, piękne!


Usta! Wiele kobiet marzy, aby ich usta były bardziej wydatne, mniej asymetryczne, bardziej nawilżone….

Do klinik medycyny estetycznej zgłasza się co raz więcej Pań, które chcą poprawić swój uśmiech zachowujący przy tym naturalny wygląd ust. Często pacjentki przychodzą na pierwszą konsultacje z obawą, że ich usta po zabiegu będą przypominały „usta karpia”.

Na szczęście dobry produkt i lekarz rozumiejący oczekiwania pacjentki działają cuda.

 Modelowanie ust jest zabiegiem stosunkowo szybkim i bezbolesnym przy zastosowaniu maści znieczulającej, znieczulenia stomatologicznego lub kwasu hialuronowego zawierającego lidokainę.

 Produktem, który jest bardzo popularny wśród Francuzek i który został szybko doceniony przez polskich lekarzy i pacjentów jest StylAge Lips. StylAge Lips jest to francuski kwas hialuronowy najwyższej jakości. Jest miękki i plastyczny, dzięki czemu usta stają się bardzo miękkie, dogłębnie nawilżone. Dodatkowa zawartość naturalnych antyoksydantów sprawia, że StylAge utrzymuje się znacznie dłużej niż produkt nie zawierający antyoksydantów.

 W najnowszym magazynie „Uroda” znajdziecie test kwasów hialuronowych dedykowanych ustom. Wśród nich jest między innym wspomniany już StylAge Lips oraz StylAge M. Efekty? Uśmiech pacjentki i głośne „WOW” po zakończonym zabiegu jest chyba najlepszym komentarzem.

 Zapraszam do lektury najnowszej „Urody” a gdybyście miały pytania np. dotyczące samego zabiegu, piszczcie: stylagepolska@gmail.com

Przypominamy również, że wciąż trwa 3 edycja programu Pierwsze Usta – Pierwszy StylAge w którym to możecie poddać się zabiegowi powiększania ust, francuskim kwasem hialuronowym StylAge, za jedyne 686 zł.