StylAge nominowany w konkursie Perła Dermatologii Estetycznej!

StylAge nominowany w konkursie Perła Dermatologii Estetycznej!

Z przyjemnością informujemy, że francuskie kwasy hialuronowe StylAge Hydro Max i StylAge XXL został nominowany do IX edycji prestiżowego konkursu Perły Dermatologii Estetycznej.

StylAge HydroMax, walczy o tytuł najlepszego produktu do mezoterapii, a StylAge XXL o tytuł najlepszego produktu do modelowania twarzy.
Seria StylAge trzy raz z rzędu została uznana przez lekarzy specjalistów za produkty najwyższej jakości przyznając im tytuł Perły Dermatologii Estetycznej.

 Tegoroczna edycja konkursu Perły Dermatologii Estetycznej 2013, podobnie jak edycje wcześniejsze, organizowana jest przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, wydawcę Derma News.

Głosy lekarzy zadecydują, który z nominowanych w poszczególnych kategoriach produktów zostanie uznany za najlepszy, najbardziej bezpieczny i skuteczny.
 

 StylAge® HydroMax 

StylAge® HydroMax to żel zawierający usieciowany kwas hialuronowy w połączeniu z naturalnym antyoksydantem – sorbitolem. Produkt jest przeznaczony dla przesuszonej lub zwiotczałej skóry o dużym nasileniu. Dzięki wysokiej   klasy kwasowi hialuronowemu skóra po zabiegu pozostaje maksymalnie nawilżona, natomiast dzięki sorbitolowi i usieciowaniu w wersji light” efekt wygładzenia i tzw. efekt glow utrzymują się do 4 tygodni po zabiegu.

 Sorbitol, jako naturalny przeciwutleniacz, zabezpiecza również skórę przed zjawiskiem starzenia oksydacyjnego wywołanego przez działanie wolnych rodników. W efekcie, po zabiegu StylAge HydroMax, skóra jest nawilżona i wygładzona, odzyskuje komfort na dłużej, a po serii zabiegów (2-4) następuje jej optymalna odbudowa, restrukturyzacja i odmłodzenie. Francuski StylAge HydroMax nie pozostawia żadnych grudek, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

StylAge® XXL zawiera usieciowany kwas hialuronowy najwyższej jakości oraz silny przeciwutleniacz – mannitol. Preparat umożliwia wypełnienie dużych ubytków objętości i przywrócenie w znacznym stopniu harmonijnych proporcji twarzy.

StylAge® XXL charakteryzuje się największą spoistością i zdolnością korekcji objętościowej spośród wszystkich produktów z linii StylAge®. Można go bardzo łatwo wstrzykiwać przy użyciu kaniuli, a po iniekcji pozostaje podatny na modelowanie, co gwarantuje skuteczną korekcję i bardzo naturalnie wyglądający efekt. StylAge XXL zwiększa objętość tkanek podskórnych (na kościach policzka, podbródku) i zapewnia błyskawiczną korekcję głębokich wklęsłości.

Głosownia mogą dokonywać wyłącznie lekarze posiadający ważny numer prawa wykonywania zawodu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wrześniu.