Jaki rozmiar mają Twoje pierwsze zmarszczki?

Jaki rozmiar mają Twoje pierwsze zmarszczki?

Pierwsze zmarszczki… Jak odwlec w czasie moment ich pojawienia się? Jak zminimalizować ich głębokość? Jak przeciwdziałać pojawieniu się kolejnych? I jak wyglądać pięknie i młodo przez wiele, wiele lat?

Nie tylko wiek wpływa na utratę naturalnej elastyczności skóry. Takie czynniki jak stres, zbyt mała ilość wypijanej wody, palenie papierosów czy brak odpowiedniej długości snu powoduje, że nasza skóra traci naturalny blask, a na jej powierzchni pojawiają się pierwsze zmarszczki. Z czasem zmarszczki te pogłębiają się tworząc nieestetyczne bruzdy. W konsekwencji twarz zaczyna przybierać zmęczony, nieatrakcyjny wygląd. Jak temu zapobiec?

W walce z niechcianymi zmarszczkami przychodzi nam kwas hialuronowy. Ten zawarty w kremach jest dobrą profilaktyką, jednak nie usunie zmarszczek do końca, a jedynie wygładzi ich powierzchowną część. Jeśli chcesz pozbyć się ich kategorycznie, zastosuj terapię wykorzystującą specjalny kwas hialuronowy podawany śródskórnie wyłącznie przez lekarza. Zwróć uwagę także na rodzaj podawanego kwasu, ponieważ tylko preparaty najwyższej jakości mogą gwarantować naturalny efekt i zadowolenie z terapii.

W walce z pierwszymi zamaszkami, zarówno tymi płytkimi jak i głębokimi, biotechnolodzy z francuskiego laboratorium Vivacy, stworzyli gamę preparatów StylAge S, M oraz L.

Francuskie preparaty StylAge stanowią połączenie najwyższej jakości, usieciowanego kwasu hialuronowego oraz mannitolu – chroniącego kwas – naturalnego antyoksydantu. Kwas hialuronowy StylAge, zamknięty w postaci miękkiego, plastycznego żelu, idealnie wypełnia zmarszczki i wygładza powierzchnię skóry, dając przy tym wyjątkowo naturalny efekt.

Gama StylAge polecana jest przez lekarzy na cały świecie do:

– korekcji pierwszych zmarszczek
– korekcji średniogłębokich i głębokich bruzd
– korekcji tzw. linii marionetki
– korekcji dolin łez oraz cieni pod oczami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. kwasu hialuronowego StylAge, wejdź na www.stylage.pl.