RRS Cellutrix – odzyskaj piękne ciało – pożegnaj się z cellulitem!

RRS Cellutrix – odzyskaj piękne ciało – pożegnaj się z cellulitem!

Cellulit – uważa się każda kobieta, albo już zmaga się z tym problemem, albo w najbliższej przyszłości będzie się zmagała.

 A pacjentów odwiedzających kliniki medycyny estetycznej, można podzielić ze względu: na wiek, naturę problemu i zasoby finansowe jakie są w stanie przeznaczyć na likwidację tego problemu . Problemy estetyczne ciała, takie jak cellulitis i rozstępy, zajmują trzecie miejsce wśród najczęściej leczonych w gabinecie, stanowiąc 20% wszystkich wykonywanych zabiegów.

W ostatnim czasie, co raz częściej, czynnikiem powodującym „miękki” – wodny, albo tłuszczowy cellulitis, są zmiany w gospodarce hormonalnej lub jej zaburzenia pod wpływem stosowania preparatów hormonalnych. W ciągu ostatnich lat, a dokładniej dziesięciolecia wzrósł odsetek kobiet cierpiących na zaburzenia funkcjonalnej równowagi organizmu tj. zespół napięcia przedmiesiączkowego oraz przyjmujących środki antykoncepcyjne, co wpłynęło pośrednio na moment wystąpienia pierwszych objawów cellulitu, jego formę i dalszy rozwój.
 

 Jak pozbyć się cellulitu?

 Mezoterapia jest jedną z metod stosowanych przez specjalistów w ciągu ostatnich 30 lat. Zatem – zakładając czysto teoretycznie – jeśli mezoterapia nie przynosiłaby oczekiwanych rezultatów, po prostu zniknęłaby z arsenału zabiegów medycyny estetycznej. Tymczasem najnowsze tendencje ujawniają zjawisko zupełnie odwrotne – zainteresowanie mezoterapią ciągle wzrasta, co dowodzi niezmienną skutecznością tej metody.

Najnowszym i najbardziej oczekiwanym produktem, który został stworzony specjalnie do walki z pomarańczową skórką jest RRS HA Cellutrix.

 RRS HA Cellutrix to specjalistycznie skomponowany koktajl do mezoterapii igłowej, zawierający 8 antyoksydantów, 2 lipolityki, 7 flawonoidów, 8 mikroelementów, 3 witaminy, 8 saponin, 3 trójpeptydy, aminokwasy oraz polifenole. Jego bogaty skład redukuje cellulit, ujędrnia i poprawia jakość skóry oraz jest miejscowym reduktorem tkanki tłuszczowej.

 RRS HA Cellutrix to wyrób medyczny klasy III, którego skuteczność jest potwierdzona naukowo. Jeśli szukasz skutecznego produktu medycznego, którego terapia przyniesie efekty – Cellutrix jest najodpowiedniejszą terapią.