Akcja Pierwsze Usta by StylAge. Włącz się!

Akcja Pierwsze Usta by StylAge. Włącz się!

Chyba każda kobieta marzy o pięknych i zmysłowych ustach w stylu Brigitte Bardot. Teraz jest możliwość spełnienia swoich marzeń, dzięki drugiej edycji akcji Pierwsze Usta by StylAge, która potrwa już tylko do 15 stycznia 2013.

Jakiś czas temu Laboratorium Estetyki L.E.A. Futur współtworzyło projekt „Pierwsze Usta”. Akcja skierowana była głównie do młodych kobiet, chodziło o pokazanie dziewczętom,  iż tego typu zabiegi są jak najbardziej wskazane nie tylko dla dojrzałych kobiet, ale też dla nich. W zasadzie każda kobietą, chcąca mieć piękne usta potrzebuję nawilżenia i modelowania ust, a wiek nie gra tu żadnej roli. Wniosek nasuwa się sam, jeśli i Ty chcesz mieć piękne i zmysłowe usta, nie musisz czekać, aż stuknie Ci trzydziestka. Już dziś zaangażuj się w akcję Pierwsze Usta by StylAge.

W ramach projektu chętne dziewczyny poddadzą się terapii nawilżenia lub modelowania ust, jednym z najlepszych preparatów na rynku – StylAgeLips. Czekamy na ambitne i przebojowe dziewczęta, które chciałyby dodać sobie pewności siebie. Już dziś możesz zarejestrować się na stronie  www.pierwszeusta.pl i wziąć udział w projekcie.

Gdyby nie akcja „Pierwsze Usta” wiele kobiet nie miałoby szansy na poddanie się zabiegowi, który niestety cały czas kojarzy się ludziom z czymś luksusowym i niedostępnym. Co oczywiście jest nieprawdą i tego również dowiodła wcześniejsza akcja. Liczba chętnych dziewczyn przerosła oczekiwania twórców projektu, co było dowodem na to, że tego typu akcje są nie tylko przyjmowane z dużym entuzjazmem, ale także potrzebne młodym dziewczętom.  Dzięki projektowi młode i ambitne dziewczęta przekonały się, że podniesienie swojej wartości i zrobienie dla siebie czegoś „luksusowego”, może zdziałać cuda, przede wszystkim zbudować długo skrywaną przebojowość i pewność siebie.

Pierwsza edycja akcji zakończyła się oczywiście ogromnym sukcesem i wielką satysfakcją uczestniczących w niej dziewcząt, które pozbyły się kompleksu związanego z ustami. Dlatego twórcy bez wachania zdecydowali się na zorganizowanie drugiej edycji akcji Pierwsze Usta.

Zanim zdecydujesz się na wzięcie udziału w projekcie, watro wiedzieć jakie efekty daje zabieg z wykorzystaniem preparatu StylAge Specjal Lips:

  1. zwiększenie objętości Twoich ust
  2. korekcja dysproporcji między górną,  a dolną wargą
  3. wyraźniej podkreślony i zaznaczony kontur ust
  4. wypełnienie drobnych zmarszczek nad dolną wargą
  5. korekcja kształtu ust
  6. przywrócenie nawilżenia ust
  7. piękny naturalny efekt

Z upływem lat Twoja skóra traci kwas hialuronowy, który jest odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego stopnia nawilżenia i napięcia skóry. Kwas ten odpowiada również za nawilżenie i świeży wygląd Twoich ust. Dzisiaj mamy jednak dermatologie estetyczną, która poradzi sobie niemal z każdym problemem. Aby przeciwdziałać procesowi starzenia się skóry oraz skorygować kształt ust, stosuje się preparaty z kwasu hialuronowego. Najbardziej naturalny efekt uzyskamy dzięki zastosowaniu preparatów z gamy StylAge Specjal.

Od zawsze ponętne i zmysłowe usta były pragnieniem niemal wszystkich kobiet i mocnym akcentem kobiecego wyglądu. Dobrze wykonany zabieg, pozwoli wydobyć naturalne piękno naszych ust. Zatem nie zwlekaj i już dziś włącz się do drugiej edycji akcji Pierwsze Usta by StylAge